VÝSLEDKY - RESULTAT HISTORY 300 zatáček

30.12.2008 12:25

 

VÝSLEDKY 300 ZATÁČEK

1.ročník 25.6.1961
175cc: Parus, Boček, Žípek
250cc: vítězí Slavíček
350cc: vítězí Janouš

2.ročník 24.6.1962
125cc: 1.Stanislav Malina, 2.Karel Bojer, 3.Jaroslav Žípek
175cc:  1.Václav Parus, 2.František Kročka, 3.František Chrappa
250cc: 1.František Šťastný, 2.František Srna, 3.Josef Lumčík
350cc: 1.Gustav Havel, 2.František Mrázek, 3.Jiří Hlaváč



3.ročník 11.8.1963
125cc: 1.Stanislav Malina, 2.František Boček, 3.Karel Bojer
175cc: 1.František Kročka, 2.Václav Parus, 3.František Boček
250cc: 1.Stanislav Malina, 2.Pavel Slavíček, 3.Milan Chalupník
350cc: 1.Gustav Havel, 2.Milan Chalupník, 3.František Helikar

4.ročník 17.5.1964
125cc: 1.Václav Parus, 2.Karel Bojer, 3.Jaroslav Žípek
175cc: 1.Václav Parus, 2.František Kročka, 3.František Svítil
250cc: 1.Antonín Pražák, 2.František Kročka, 3.Tibor Deliman
350cc: 1. Stanislav Malina, 2.František Srna, 3.Milan Chalupník


5.ročník 11.7.1965
125cc: 1.František Boček, 2.Bohumil Staša, 3.Václav Parus
175cc: 1.Tibor Deliman, 2.Ján Petrinec, 3.František Chrappa
250cc: 1.Jan Novotný, 2.Karel Bojer, 3.Tibor Deliman
350cc: 1.Gustav Havel, 2.František Boček, 3.Jan Hlaváč
Formule3: Hubáček, Kbelec,Valenta

6.ročník 29.5.1966
125cc:1.Bohumil Staša, 2.Václav Parus, 3.František Boček
175cc:1.Milan Karlík, 2.Jaroslav Kamarád, 3.Zbyněk Havrda
250cc:1.Adolf Gorus, 2.Miroslav Špak, 3.Jan Novotný
350cc:1.Gustav Havel, 2.František Srna, 3.František Boček

7.ročník 28.5.1967
175cc: 1.Ján Petrinec, 2.František Kročka, 3.Zbyněk Havrda
250cc:1.Bohumil Staša, 2.Jan Novotný, 3.František Srna
350cc:1.Karel Bojer, 2.Bohumil Staša, 3.Stanislav Klátil

31.12.1967 tragicky zahynul Gustav Havel na cestě do zaměstnání…
Od roku 1968 v názvu i jeho jméno..300 zatáček Gustava Havla
V roce 1968, poprvé i jezdci ze zahraničí


8.ročník 11.5.1968
125ccMR: 1.Josef Hejmala, 2.Bohumil Staša, 3.Karel Bojer
250ccMR:1.Zdeněk Bíma, 2.Tibor Deliman, 3.František Tofel
350ccMR:1.Bohumil Staša, 2.Karel Bojer, 3.Stanislav Klátil
125ccMEZ:1.Ingo Köppe(DDR), 2.Bohumil Staša, 3.Josef Hejmala
250ccMEZ:1.František Tofel, 2.Stanislav Klátil, 3.Miroslav Špak

9.ročník 25.5.1969
50ccMR:1.Zbyněk Havrda, 2.František Kročka,3.Bohumil Kovář
125MEZ:1.Friedhelm Kohlar,2.Ingo Köppe,3.Eberardt Mahler(všichni DDR)
250ccMEZ:1.František Boček, 2.Zdeněk Bíma,3.Josef Bareš
350ccMEZ: 1.Bohumil Staša, Zdeněk Bíma, 3.Karel Bojer



10.ročník 10.5.1970
50ccMEZ:1.Zbyněk Havrda,2.František Kročka,3.Bedřich Fendrich
125ccMEZ:1.Heinz Schmidt(CH),2.Teuvo Länsiovuori(SF),3.Eb.Mahler(DDR)
250ccMEZ:1.Teuvo Länsiovuori(SF),2.Bohumil Staša,3.Karel Bojer
350ccMEZ:1.Bohumil Staša,2.Zdeněk Bíma, 3.Karel Bojer

11.ročník 2.5.1971
125ccMEZ:1.Edo Berden(YU),2.Hartmut Bischoff,3.Friedhelm Kohlar(oba DDR)
250ccMEZ:1.Bohumil Staša, 2.František Srna, 3.Zdeněk Bíma
350ccMEZ:1.Bohumil Staša,2.Teuvo Länsiovuori(SF),3.Zdeněk Bíma

12.ročník 28.5.1972
50ccMR:1.Bedřich Fendrich,2.Zbyněk Havrda,3.Jan Barták
125ccMEZ:1.Helmut Helten(A),2.Zbyněk Havrda,3.Björn Carlsson(S)
250ccMEZ:1.Bohumil Staša,2.Rémy Hirschy(CH),3.František Srna
350ccMEZ:1.František Srna,2.Rémy Hirschy(CH),3.Karl-Heinz Ewig(A)

13.ročník 27.5.1973
50ccMR:1.Bedřich Fendrich,2.František Kročka,3.Eduard Klimek
125ccMEZ:1.Björn Carlsson(S),2.Jaroslav Hlavatý,3.Oldřich Kába ml.
250ccMEZ:1.Roland Nilsson(S),2.Börge Nielsen(DK),3.Björn Carlsson(S)
350ccMEZ:1.Roland Nilsson(S),2.Klaus Huber(A),3.František Srna



14.ročník 26.5.1974
125ccMR:1.Bedřich Fendrich,2.Zbyněk Havrda,3.Zdeněk Židlík
125ccMEZ:1.Jürgen Lenk,2.Bernd Köhler (oba DDR),3.P.E.Carlsson(S)
250ccMEZ:1.Bohumil Staša,2.Peter Baláž,3.Rustan Corneliusson(S)
350ccMEZ:1.Bohumil Staša,2.Börge Nielsen(DK),3.Walter Rungg(CH)

15.ročník 25.5.1975
250ccMR:1.Peter Baláž,2.Jiří Král,3.Stanislav Klátil
125ccMEZ:1.Seppo Kangasniemi(SF),2.Jürgen Lenk(DDR),3.Oldřich Kába ml.
250ccMEZ:1.Roland Nilsson(S), 2.Peter Baláž,3.Franz Meier(CH)
350ccMEZ:1.Roland Nilsson(S),2.Bernd Tüngenthal(D),3.Franz Kunz(CH)


16.ročník 30.5.1976
50ccMR:1.Bedřich Fendrich,2.Zbyněk Havrda,3.Miloslav Sedlák
125ccMEZ:1.Bernd Köhler(DDR),2.Peer Zachrisson(S),3.Johann Pärzer(A)
250ccMEZ:1.Franz Kunz(CH),2.Janos Drapál(H),3.Eero Hyvärinen(SF)
350ccMEZ:1.Franz Kunz(CH),2.Janos Drapál(H),3.Peter Baláž




17.ročník 29.5.1977
50ccMR:1.Zbyněk Havrda,2.Otto Krmíček,3.Miloslav Sedlák
125ccMEZ:1.Heinz Meidinger(A),2.Bernd Lauermann(D),3.August Auinger(A)
250ccMEZ:1.Edi Stöllinger(A),2.Willi Hangartner(CH),3.Harald Merkl(D)
350ccMEZ:1.Edi Stöllinger(A),2.Willi Hangartner(CH),3.Harald Merkl(D)




18.ročník 28.5.1978
125ccMEZ:1.Peter Baláž,2.Johann Parzer(A),3.August Auinger(A)
250ccMEZ:1.Karl-Thomas Grässel(D),2.Bernd Tüngenthal(D),3.Peter Baláž
350ccMEZ:1.Karl-Thomas Grässel(D),2.Peter Baláž,3.Bernd Tüngenthal(D)


19.ročník 3.6.1979
50ccMEZ:1.Rolf Blatter(CH),2.Zbyněk Havrda,3.Klaus Kull(D)
125ccMEZ:1.Peter Baláž,2.Rolf Blatter(CH),3.Zbyněk Havrda
250ccMEZ:1.Bernd Tüngenthal(D),2.Peer Zachrisson(S),3.Matti Solja(SF)
350ccMEZ:1.Jan Bartůněk,2.Bernd Tüngenthal(D),3.Peter Baláž

20.ročník 25.5.1980
50ccMEZ:1.Rolf Blatter(CH),2.Zbyněk Havrda,3.Gernot Wesser(DDR)
125ccMEZ:1.Rolf Blatter(CH),2.Stefan Jansen(DK),Robert Bauer(D)
250ccMEZ:1.Bruno Lüscher(CH),2.Harald Merkl(D),3.Pavel Vašíček
350ccMEZ:1.Bruno Lüscher(CH),2.Harald Merkl(D),Bohumil Staša

21.ročník 7.6.1981
50ccMEZ:1.Rolf Blatter(CH),2.Reiner Kunz(D),3.Zbyněk Havrda
125ccMEZ:1.Joe Genoue(CH),2.Peter Baláž,3.Helmut Lichtenberg(A)
250ccMEZ:1.Peter Baláž,2.Jan Bartůněk,3.Frank Wendler(DDR)
350ccMEZ:1.Detlef Karthin(D),2.Bohumil Staša,3.Petr Hlavatka


22.ročník 30.5.1982
50ccMEZ:1.Jiří Šafránek,2.Gernot Wesser(DDR),3.Franz Ungar(D)
125ccMEZ:1.Helmut Lichtenberg(D),2.Peter Baláž,3.Janez Pintar(YU)
250ccMEZ:1.Herbert Bessendörfer(D),2.Bohumil Staša,3.Franz Lederer(D)
350ccMEZ:1.Harald Layher(D),2.Gerold Fischer(D),3.Bohumil Staša


23.ročník 22.5.1983
50ccMEZ:1.Bernd Rossbach(D),2.Jan Vaněček,3.Miloslav Sedlák
125ccMEZ:1.Helmut Lichtenberg(A),2.Janez Pintar(YU),3.Alois Pavlič(YU)
250ccMEZ:1.Gerold Fischer,2.Gunther Strzemski,3.Heinz-Peter Reichel(všichni D)
500ccMEZ:1.Willy Rösnick,2.Gerold Fischer,3.Lothar Spiegler (všichni D)


24.ročník 27.5.1984
80ccMEZ:1.Miloslav Sedlák,2.Gunther Maussner(D),3.Zbyněk Havrda
125ccMEZ:1.Rolf BlatterCH),2.Lajos Hagymasi(H),3.Janez Pintar(YU)
250ccMEZ:1.Herbert Zwickl(A),2.K.H.Kittler(A),3.Tibor Foco(A)
500ccMEZ:1.Herbert Zwickl(A),2.Sepp Doppler(A),3.Klaus Zabka(A)

25.ročník 2.6.1985
125ccMEZ:1.Rolf Blatter,2.Janez Pintar(YU),3.Klaus Huber(D)
250ccMEZ:1.Herbert Zwickl(A),2.Ruedi Gächter(CH),3.K.H.Riegl(D)
500ccMEZ:1.Pavol Dekánek,2.Ruedi Gächter(CH),3.Harry Heutmekers(NL)


 

26.ročník 8.6.1986
80ccMEZ:1.Janez Pintar(YU),2.Hainz Pachen(D),3.Květoslav Samák
125ccMEZ:1.Janez Pintar(YU),2.Rolf Blatter(CH),3.Werner Steege(D)
250ccMEZ:1.Ruedi Gächter(CH),2.K.H.Riegl(D),3.Heinz Simantke(D)
500ccMEZ:1.Pavol Dekánek,2.Ruedi Gächter(CH),3.Harry Heutmekers(NL)

27.ročník 24.5.1987
80ccMEZ:1.Janos Szabo(H),2.Günther Maussner(D),3.Jan Vaněček
125ccMEZ:1.Bogdan Nikolov(BG),2.Rolf Blatter(CH),3.Werner Steege(D)
250ccMEZ:1.Arpad Harmati(H),2.Ruedi Gächter(CH),3.Andre Stamsnijder(NL)
500ccMEZ:1.Pavol Dekánek,2.Petr Hlavatka,3.Ruedi Gächter(CH)

28.ročník 29.5.1988
80ccMEZ:1.Janos Szabo(H),2.Peter Tibori(H).3.Kvetoslav Samák
125ccMEZ:1.Rolf Blatter(CH),2.Ladislav Polák,3.Werner Steege(D)
250ccMEZ:1.Ruedi Gächter(CH),2.Janos Szabo(H),2.Istvan Lovasi(H)
500ccMEZ:1.Petr Hlavatka,2.Rudolf Zeller(A),3.Milan Pecen




29.ročník 28.5.1989
80ccMEZ:1.Otto Krmíček,2.Rainer Czech(DDR),3.Janos Lovas(H)
125ccMEZ:1.Ivo Hrstka(D),2.Alexander Eschig(A),3.Jurgen Hoffmannn(DDR)
250ccMEZ:1.Ruedi Gächter(CH),2.Andre Stamsnijder(NL),3.Willi Bühler(CH)
500ccMEZ:1.Pavol Dekánek,2.Rudolf Zeller(A),3.Ruedi Gächter(CH)


30.ročník 27.5.1990
80ccMR:1.Jan vaněček,2.Otto Krmíček,3.Zbyněk Havrda
125ccMEZ:1.Janez Pinta(YU),2.Janos Szabo(H),3.Jurgen Hoffmann(DDR)
250ccMEZ:1.Ruedi Gächter(CH),2.Istvan Lovasi(H),3.Dirk Kaduk(DDR)
500ccMEZ:1.Pavol Dekánek,2.Rudolf Zeller(A),3.Harry Heutmekers(NL)

31.ročník 26.5.1991
80ccMR:1.Otto Krmíček,2.Kvetoslav Samák,3.Jan Vaněček
125ccMEZ:1.Attila Czöcsz(H),2.Janez Pintar(YU),3.Sergey Sergeev(BG)
250ccMEZ:1.Dirk Kaduk,2.Lothar Neukirchner(DDR),3.B.Offenhäuser(A)
500ccMEZ:1.Dario Marchetti(I),2.Norbert Heiles(D),3.Adam Gabor(H)




V roce 1992 a 1993, se závody nekonaly…

32.ročník 22.5.1994
SPP125cc:1.Jaroslav Křen,2.Marek Zima,3.Václav Svoboda
125ccMEZ:1.Miroslav Kacko,2.Torsten Fritzsche(D),3.Martin Loicht(A)
250ccMEZ:1.Thomas Lucas(D),2.Johannes Kehrer(D),3.Karel Kalina
SBKMEZ:1.Rudolf Zeller(A),2.Franz Heller(D),3.Karel Caesar


33.ročník 28.5.1995
SPP125cc:1.Radek Urbanec,2.Alexander Vysloužil,3.Marek Zima
125ccMEZ:1.Miroslav Kacko,2.Oldřich Podlipný,3.Bohuslav Seifert
250ccMEZ:1.Thomas Lucas(D),2.Robert Orosz(H),3.Peter Simon(H)
SBKMEZ:1.Anton Berghammer(A),2.Rudolf Zeller(A),3.Ondřej Lelek

34.ročník 9.6.1996
SPP125cc:1.Marek Zima,2.Alexander Vysloužil,3.Tomáš Hlavatka
125ccMEZ:1.Bohuslav Seifert,2.Oldřich Podlipný,3.Marek Červený
250ccMEZ:1.Thomas Lucas(D),2.Robert Orosz(H),3.Zbyněk Soukup
SPSMEZ:1.Torsten Fritzsche(D),2.Roman Boček,3.Stefan Holz(D)
SBKMEZ:1.Rudol Zeller(A),2.Janos Vegh(H),3.Gerhard Esterer(A)



35.ročník 8.6.1997
SPP125cc:1.Robert Papežík,2.Jiří Viedeman,3.Miroslav Sedlo
125ccMEZ:1.Oldřich Podlipný,2.René Knofler(D),3.Martin Loicht(A)
250ccMEZ:1.Thomas Lucas(D),2.Zbyněk Soukup,3.Vítězslav Hatan
SSMEZ:1.Torsten Fritzsche(D),2.Roman Boček,3.Martin Markalous

36.ročník 31.5.1998
SPP125cc:1.Libor Havelka,2.Robert Papežík,3.Michal Salač
125ccMEZ:1.Oldřich Podlipný,2.Steffen Grämmer(D),3.Werner Steege(D)
Nad 250ccMEZ:1.Roman Boček, 2.Thomas Lucas(D),3.Pavel Ouda

37.ročník  30.5.1999
SPP125cc 1.Slavomír Jeníček,2.Libor Havelka,3.Miroslav Sedlo
125ccMEZ:1Bohuslav Seifert,2.René Knöfler(D),3.Oldřich Podlipný
SPMMEZ:1.František Mrazek(CAN),2.Alexander Vysloužil,3.Filip Strnad
Nad 250ccMEZ:1.Roman Boček,2.Marek Červený,3.Pavel Ouda
Nad 600ccMEZ:1.Roman Boček, 2.Pavel Ouda,3.Marek Červený

38.ročník 21.5.2000
SPP125cc:1.Vladislav Kedzior,2.Miroslav Sedlo,3.Pavel Flégl
SPMMEZ:1.Martin Kamenický,2.Dušan Hrdlička3.Pavel Strapina
125ccMEZ:1.Marek Jahoda,2.Oldřich Podlipný,3.Steffen Grämmer(D)
Nad 250ccMEZ:1.Janos Vegh(H),2.Roman Boček,3.Pavel Ouda



39.ročník 27.5.2001
SPP125cc:1.Zbyněk Soukup,2.Miroslav Sedlo,3.Vladislav Kedzior
125ccMEZ:1.Rene Knöfler(D),2.Oldřich Podlipný,3.Steffen Grämmer(D)
SPMMEZ:1.Libor Vacek,2.Pavel Strapina,3.Libor Kamenický
Od 250ccMEZ:1.Roman Boček, 2.Thomas Lucas(D),3.Michal Salač




40.ročník 19.5.2002
SPP125cc:1.Radek Chlíbek,2.Miroslav Sedlo,3.Zbyněk Soukup
125ccMEZ:1.Oldřich Podlipný,2.Rene Knöfler(D),3.Martin Loicht(A)
SPMMEZ:1.Martin Kamenický,2.Libor Kamenický,3.Alexander Vysloužil
Nad 250ccMEZ:1.Roman Boček, 2.Andreas Brandt(D),3.Henrik Voit(D)
Nad 600ccMEZ:1.Rene Knöfler(D),2.Jiří Dražďák,3.Marek Červený
 


41.ročník 18.5.2003
SPP125cc:1.Zbyněk Soukup,2.Miroslav Sedlo,3.Radek Chlíbek
125ccMEZ:1.Oldřich Podlipný,2.Patrik Kolář,3.Steffen Grämmer(D)
SPMMEZ:1.Martin Kamenický,2.Libor Kamenický,3.Radim Halm
Nad 250ccMEZ:1.Roman Boček,2.Henrik Voit(D),3.František Loučka
Nad 600ccMEZ:1.Pavel Bittner,2.Marek Svoboda,3.Jiří Dražďák

42.ročník 23.5.2004
SPP125cc:1.Miroslav Sedlo,2.Pavel Flégl,3.Slavomír Jeníček
125ccMEZ:1.Oldřich Podlipný,2.Lukáš Rážek,3.Steffen Grämmer(D)
SPMMEZ:1.Henrik Voit(D),2.Johannes Kehrer(D),3.Libor Kamenický
Nad 250ccMEZ:1.Stefan Holz(D),2.Henrik Voit(D),3.František Loučka
Nad 600ccMEZ:1.Roman Boček,2.Pavel Bittner,3.Stefan Holz(D)

43.ročník 29.5.2005
SPP125cc:1.Zbyněk Soukup,2.Miroslav Sedlo,3.Radek Chlíbek
125ccMEZ:1.Oldřich Podlipný,2.Steffen Grämmer(D),3.Patrik Kolář
SPMMEZ:1.Johannes Kehrer(D),2.Libor Kamenický,3.Radim Halm
Nad 250ccMEZ:1.Jiří Brož, 2.Andreas Brandt(D),3.Marek Svoboda
Nad 600cc:1.Jiří Dražďák,2.Petr Čermák, 3.Martin Vondrouš



44.ročník 28.5.2006
SPP125cc:1.Radek Lamich,2.Radek Chlíbek,3.Marek Zima
125ccMEZ:1.Oldřich Podlipný,2.Patrik Kolář,3.Rene Lose(D)
SPMMEZ:1.Libor Kamenický,2.Jiří Ducháň,3.Daniel Zörnweg(D)
Nad 250ccMEZ:1.Rico Penzkofer(D),2.Jiří Brož,3.Jiří Fejta
Nad 600cc:1.Jiří Dražďák,2.Martin Vondrouš,3.Michal Salač sen

 

45.ročník 20.5.2007

SPP125cc:1.Radek Chlíbek,2.Zbyněk Soukup,3.Radek Lamich

GP125cc: 1.Oldřich Podlipný, 2.Patrik Kolář, 3.Steffen Grämmer(D)

250cc: 1.Henrik Voit(D), 2.Erik Lucas(D), 3.Michal Ježek

SPM: 1.Johannes Kehrer(D), 2.Libor Kamenický, Martin Loicht(A)

do600cc: 1.Jiří Brož, 2.Michal Dokoupil, 3.Roman Boček

nad600cc: 1.Jiří Dražďák, 2.Petr Čermák, 3.Roman Boček  

 

 

 

  2008 SPP125cc Česká republika Marek Zima Česká republika Radek Lamich Česká republika Michal Salač, jr.
    GP125cc Česká republika Patrik Kolář Česká republika Oldřich Podlipný Německo René Lohse(D)
    do 600cc Česká republika Michal Dokoupil Německo Udo Reichmann (D) Německo Andreas Brandt (D)
      kvůli počasí se další třídy nejely    
47. 2009 SPP125cc Česká republika Radek Lamich Česká republika Jiří Klejch Česká republika Miroslav Sedlo
    GP125cc Česká republika Patrik Kolář Německo Steffen Grämer (D) Česká republika Lukáš Rážek
    250 GP Německo Henrik Voit (D) Německo Wolfgang Schuster (D) Česká republika Pavel Navrátil
    M ČR SPM Německo Johannes Kehrer (D) Česká republika Libor Kamenický Česká republika František Loučka
    do 600cc Česká republika Jiří Brož Česká republika Michal Dokoupil Česká republika Kamil Holán
    nad 600cc Česká republika Jiří Dražďák Česká republika Marek Červený Česká republika Kamil Holán
48. 2010 SPP 125 ccm Česká republika Petr Kolář Česká republika Radek Lamich Česká republika Miroslav Sedlo
    SPP 250 ccm Česká republika Jiří Šubr Česká republika Pavel Jančík Česká republika Petr Kunz
    GP 125 ccm Česká republika Patrik Kolář Česká republika Oldřich Podlipný Česká republika Lukáš Rážek
    GP 250 ccm Česká republika Pavel Navrátil Česká republika Michal Ježek Velká Británie Wayne Hamilton (GB)
    SPM Německo Johannes Kehrer (D) Česká republika Karel Kalina Česká republika Martin Kamenický
    do 600 ccm Velká Británie Michael Pearson (GB) Česká republika Jiří Brož Česká republika Tomáš Holubec
    nad 600 ccm Česká republika Jiří Dražďák Velká Británie Michael Pearson (GB)

Česká republika Michal Filla

 

 

 

 

2011

SPP 125cc  1. Miroslav Sedlo          2. Marek Zima             3.Jakub Vojtíšek

GP 125cc:   1 Patrik Kolář              2. Steffen Gämer(D)     3. Oldřich Podlipný

GP 250cc:   1. Wolfi Schuster(D)    2. Davy Morgan(GB)     3. Mark Kelly (GB)

po tragické nehodě ve tř. 600cc. byly závody ukončeny

 

 

2012

SPP125cc: 1. Radek Lamich                2. Oldřich Hanák         3. Radek Chlíbek

GP 125cc:  1. Patrik Kolář                   2. Oldřich Podlipný      3. Steffen Grämer

GP 250:     1. Wolganag Schuster (D)  2. Anders Blacha (DK)  3. Tuukka Korhonen (SF)

600cc:       1. Michael Person(GB)        2. Jiří Brož                 3. Kamil Holan

1.000cc:     1. Michael Pearson (GB)     2. Kamil Holan           3. Jiří brož 

 

2013

SPP 125cc        1.Radek Lamich       2.Mirek Sedlo      3.Zbyněk Soukup

250CRR            1.Jan Vysloužil         2.David Hanzalík SK       3.Olin Hanák

125GP              1.Patrik Kolář            2.Oldřich Podlipný          3.Lukáš Rážek

250GP               1.Tuukka Korhonen SF    2. Peter Hartmann F     Pavel Navrátil

Supermono        1.Libor Kamenický      2.Karel Kalina         3.Víťa Hatan 

V-Twin               1.Michal Dokoupil        2.David Hanzalík SK     3.Franck Petricola F

600cc                 1.Marek Červený        2.Patrik Vostárek          3.Kamil Holan

1000cc               1.Michael Pearson GB    2.Kamil Holan          3.Patrik Vostárek

 

2014

SPP 125cc     1. Radek Lamich      2. Petr Kolář       3.Miroslav Sedlo

125GP            1. Steffen Grämer     2. Michal Savinkov  3. Rene Lohse

250GP            1. Pierre Favre  F      2. Pavel Navrátil    3. Eric Lenser AUS

V-Twin            1. Michal Dokoupil    2. Gavin Lupton GB    3.Stefan Holz

Supermono     1. Johannes Kehrer    2. Libor Kamenický   3. Karel Kalina

SSP                1. Michael Pearson      2. Michal Dokoupil   3. Marek Červený

SBK                 1. Kamil Holan         2. Marek Červený     3. Vítězslav Bican

 

IRRC              

SSP race one     1.Michal Dokoupil      2.Marek Červený     3. Kamil Holan

        race two      1. Marek Červený      2. Michal Dokoupil   3.Luca Gottardi I

SBK race one     1. Aleš Nechvátal       2. Michal Dokoupil   3. Thomas Kreutz D

        race two     1. Aleš Nechvátal       2. Kamil Holan      3. Didier Grams D

 

 

2015

SPP 125   1.Miroslav Sedlo, 2.Martin Sedlo, 3.Radek Lamich

GP 125    1.Michal Savinkov, 2.Patrik Kolář, 3.Chris Eder

GP 250    1.Anders Blacha,2.Henrik Voit, 3.Eric Lenser

V-twin     1.Zbyněk Soukup, 2.Tuukka Korhonen, 3.Vladimír Šnajdr

SPM         1.Libor Kamenický, 2.Karel Kalina, 3.Pavel Jančík

SSP           1.Marek Červený, Patrik Vostárek, 3.Luca Gottardi (I)

SBK          1.Kamil Holán, 2.Aleš Nechvátal, 3.Petr Bičiště

 

CZECH TT-IRRC

 

Classic 175cc   1.Karel Kalina, 2.Jaromír Tázler, 3. Jiří Obtulowicz

Classic 250cc   1.Lukáš Bělič, 2.Milan Balngo, 3.Martin Slanec

Classic 350cc   1.Vítězslav Hatan, 2.Marc Michot(B), 3.Martin Slanec

Classic 500cc   1.Marc Michot(B), 2.Pavel Strapina, 3.Pavel Novák

Classic 750cc   1.Silvo Habat, 2.Gerald Nestler(D), 3.Jaroslav Jančík

SSP I.                 1.Marek Červený, 2.Michal  Dokoupil, 3. Joey den Besten(NL)

SSP II.                1.MichalDokoupil, 2.Joey den Besten, 3.Kamil Holán

SBK I.                 1.Kamil Holán, 2.Sebastien Le Ggrelle(B) 3.Aleš Nechvátal

SBK II.               1.SEbastien LeGrelle, 2. Kamil Holán, 3.Aleš Nechvátal     

  1. ZGH 2016

        SPP

1.Mirek Sedlo, 2.Radek Lamich, 3.Petr Kolář

 

SPM

1.Shaun Anderson, 2.Libor Kamenický, 3.Karel Kalina

 

TWIN

1.Michal Dokoupil, 2.Zbyněk Sokup, 3.Timmy Elwood

 

GP125

1.Patrik Kolář, 2.Christopher Eder, 3.Oldřich Podlipný

 

SPP250

1.Jaroslav Křen, 2.Alexander Vysloužil, 3.Franko Piesner

 

SUPERSPORT

1.Marek Červený. 2.Kamil Holán, 3. Jochen Rotter

 

SUPERBIKE

1.Didier Grams, 2.Petr Bičiště, 3.Marek Červený

 

 

CTT IRRC 2016

 

SUPERSPORT I.

1.Marek Červený, 2.Joey den Besten, 3.Kamil Holán

SUPERSPORT II.

1.Marek Červený, 2.Joey den Besten, 3.Kamil Holán

SUPERBIKE I.

1.Marek Červený, 2.Didier Grams, 3.Sebastien LeGrelle

SUPERBIKE II.

1.Marek Červený, 2.Didier Grams, 3.Sebastien LeGrelle

 

Klasik 175cc

1.Jiří Obtulowicz, 2.Miloš Thér, 3.Antonín Plevák

Klasik 250cc

1.Lukáš Bělič, 2.Víťa Hatan, 3.Vávlav Slanec

Klasik 350cc

1.Víťa Hatan, 2.Jiří Švihnos, 3.Václav Slanec

Klasik 500cc

1.Paul de Doncker, 2.Pavel Strapina, 3.Kamil Brückner

Klasik 750cc

1.Marek Stibor, 2.Christian Sachsenlehner, 3.Libor Mařík

 

Side

1.Bednář-Exner, 2.Prchal-Černý, 3.Zatloukal-Exner

 

 

300 zatáček 21.5.2017

SPP 125cc   1.Radek Lamich, 2.Martin Sedlo, 3.Petr Kolář

GP125cc   1.Patrik Kolář, 2.Oldřich Podlipný, 3.Christopher Eder

CRR 250cc  1. Eric Lenser, 2.Karel Matúš, 3.Franko Piesner

SPM  1.Shaun Anderson, 2.Fratišek Loučka, 3.Karel Kalina

V-TWIN  1. Michal Dokoupil, 2.Marek Stbor, 3.Joel Smolders

SSP  1. Kamil Holán, 2.Christian Schmitz, 3.Richard Sedlák

SBK  1.Marek Červený, 2.Kamil Holán, 3.Didier Grams